Večerašnje finale malonogometnog turnira Sv. Roko Drniš ’09. humanitarnog je karaktera

- 16. kolovoza 2009.

Na malonogometnom turniru sv. Roko Drniš 2009. godine sinoć su odigrani polufinalni susreti a u finale su se plasirali Promina i Mirlović polje. Mirlović Polje pobijedilo je Miljevce rezultatom 4:0, a Promina je bila bolja od Vinova i pobijedila rezultatom 2:1.
Večeras u 20 : 15 Miljevci i Vinovo igraju za treće mjesto dok je finale na rasporedu u 21 : 15.

Večeras će biti izabran i najbolji strijelac, vratar i igrač turnira. Osiguran je i nagradni fond za najbolje. Pobjednik turnira osvojit će 8 tisuća kuna, drugoplasirani 4 tisuće, treće mjesto nosi dvije a četvrto tisuću kuna, uključujući pehare. U povodu dana grada i blagdana sv. Roka turnir su organizirali Grad Drniš, Torcida Drniš i malonogometni klub Oluja.

Večerašnji turnir u Drnišu humanitarnog je karaktera. Cijena ulaznice bit će 10 kuna a sav prihod od prodaje namijenjen je za pomoć u liječenju nogometaša Promine Mile Čvelje koji se nakon prometne nesreće nalazi na liječenju i oporavku u Krapinskim toplicama.

Tjedni troškovi liječenja iznose tisuću kuna. Pozivaju se stoga građani i posjetitelji turnira da večeras kupnjom što većeg broja ulaznica sudjeluju u humanitarnoj akciji i pomognu obitelji Čveljo snoseći dio troškova liječenja. Prikupljeni novac večeras će preuzeti netko od članova obitelji.