Puljić i Radeljak donijeli DOŠK-u vrh ljestvice!

- 4. travnja 2016.

Nakon 18. kola županijske lige nogometaši DOŠK-a zasjeli su sami na vrh ljestvice. Teško izborenom pobjedom protiv Vodica na Podvornici 2:0 golovima Puljića i Radeljaka DOŠK je prije zadnjeg dijela natjecanja ostao sam na vrhu ljestvice s 24 boda. Sama utakmica nije bila odveć kvalitetna iako je DOŠK u nju ušao kao favorit kako zbog bodovnog stanja tako i zbog dvije vezane pobjede protiv Šibenika. U prvom poluvremenu iz dvije situacije stidljivo je zaprijetio DOŠK preko Tetle glavom i kapetana Ponoša koji je nakon solo prodora pucao neprecizno i daleko od gola. Vodice su imale jedan pokušaj nakon ubačaja i povratne lopte u peterac ali je obrana DOŠK-a sve rasčistila. Odmah početkom nastavka trener Bilić u igru uvodi Radeljaka umjesto Pastuovića kako bi malo ozbiljnije ugrozio gol gostiju iz Vodica.

Utakmica je riješena iz dvije situacije u razmaku od deset minuta. Najprije je u 53. minuti nakon ubačaja iz kuta Matića glavom skočio i zabio Puljić a isti igrač( Puljić) je izborio nakon još jednog kornera, i jedanesterac nakon što ga je u skoku potezao igrač Vodica Mladen Bukarica koji je također u igru ušao na početku drugog poluvremena. Do kraja su domaći igraču i plavim dresovima rutinski proveli utakmicu kraju za veliko slavlje kako na terenu tako i kasnije u svlačionici. Vodice su razočarale, jer unatoč bodovnom zaostatku za DOŠK su uvijek bili jako neugodan i koban protivnik no ovoga puta praktički i nisu ozbiljnije zaprijetili mladoj DOŠK-ovoj momčadi, u kojoj je opet bilo sedam igrača ispod 18 godina. DOŠK je ovo treća pobjeda u nizu i ujedno treća utakmica u kojoj nisu primili zgoditak. U posljednjih pet kola momčad trenera Tonćija Bilića tako ulazi s dobrim izgledima da tu i ostane i nakon posljednjeg kola. Pozivam sugrađane da ih dođu podržati u svim preostalim utakmicama.