Odličan nastup Karate kluba Drniš u Sisku

- 4. lipnja 2018.

Ovoga je vikenda karate klub Drniš još jednom nastupio u Sisku na ‘Kupu Siska 2018.’, i okitio se sa  devet odličja svih vrsta.
Ana Marija Jukica je u kategoriji mlađih kadetkinja -54kg osvojila zlatno odličje dok je u težoj kategoriji kadetkinja -55kg osvojila srebrenu medalju.
Stipe Mijatović i Mateo Ožegović su u kategoriji mlađih kadeta boreći se zajedno u finalu prezentirali odličnu borbu, no pobjedu je odnio Stipe Mijatović dok se Mateo Ožegović morao zadovoljiti drugim mjestom.
Mateo Perišić se natjecao u kategoriji juniori open i u kategoriji seniora open odnijevši kući zlato u juniorima i srebro u seniorima, vrlo brzim i napornim borbama.
Ivan Baričević je u kategoriji učenika do 30kg izborio srebro i broncu u kategoriji mlađih kadeta do 36kg.
Karate klub Drniš zauzeo je 3. po uspješnosti klubova na cijelom natjecanju – što je bilo veliko iznenađenje za cijeli klub.