KK DOŠK nakon 4. kola – dva poraza i dvije pobjede, Stojanović najbolji strijelac

- 12. studenoga 2019.

Seniori Košarkaškog kluba DOŠK u IV. kolu A-2 lige izgubili su na domaćem terenu od ekipe Trogira rezultatom 67:81.
DOŠK je odlično otvorio utakmicu i na kraju prve četvrtine vodio sa čak 21:6 no ostatak utakmice nije ponudio niti približno dobru igru kao u prvoj četvrtini.
U posljednju četvrtinu DOŠK je ušao sa prednošću od dva koša no do kraja utakmice se gubi i igru preuzima ekipa Trogira koja je posljednju četvrtinu pobijedila rezultatom 13:29 i na koncu slavila.

Iz utakmice vrijedi istaknut da je prve svoje minute u dresu seniora upisao Josip Vlaić (13 godina). Najbolji strijelac DOŠK-a bio je Josip Marin sa 21 postignutim košem, Domagoj Stojanović i Dinko Lucić ubacili su po 13, Marko Dujić 6, Tomislav Štingl 5, Ivan Milovac 4, Zlatko Pranić 2, Krste Malenica 2 i Josip Vlaić 1 koš.

Nakon utakmice trener Alen Šikić za Radio Drniš je kazao:

Najbolji strijelac DOŠK-a za sada je Domagoj Stojanović:

U sljedećem kolu DOŠK gostuje kod Mislava u Splitu u nedjelju, 17. studenog 2019., u 17 sati na Gripama.