Drniški karataši osvojili šest odličja na turniru u Vodicama

- 8. lipnja 2009.

Na Međunarodnom turniru “Zlatni pojas Dalmacije”, što je održan u Vodicama, članovi karate kluba “Drniš” zabilježili su još jedan uspjeh osvojivši šest medalja.
U kategoriji kadeta zlatnu medalju osvojio je Luka Čupić, dok je kod mlađih kadeta najbolji bio Slavko Mihaljević.
Drugo mjesto i srebrne medalje osvojili su Mile Topić i Bruno Vlaić u kategoriji kadeta, odnosno učenika. Treće mjesto kod kadeta pripalo je Ivanu Čupiću, a kod kadetkinja broncu je osvojila Anamarija Vukušić.
Na turniru u Vodicama nastupilo je više od 400 natjecatelja iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine, a drnišku ekipu predstavljalo je 16 karataša.
Novi nastup članovi drniškog Karate kluba imaju 13. lipnja, kada će nastupiti na tradicionalnom karate turniru u Dubrovniku.