DOŠKU TREĆA POBJEDA ZAREDOM, DINARA RUDARU ZABILA 7 GOLOVA!

- 11. studenoga 2013.

Foto: ArhivaNogometaši DOŠK-a nastavili su s pobjedama u Županijskoj Ligi. U 9-om kolu pobijedili su na gostovanju Mladost iz Tribunja s 2:0. Zgoditke za DOŠK postigli su Hrvoje Dujić i Edi Maretić. U svakom poluvremenu pao je po jedan zgoditak što potvrđuje da je DOŠK sigurno stigao do treće uzastopne pobjede. Raduje također podatak da je u te tri pobjede mreža vratara DOŠK-a Jelića ostala netaknuta. Rudar je pak s druge strane nakon poraza od DOŠK-a doživio još jedan rezultatski debakl. Vodeća momčad Županijske Lige Dinara, deklasirala je u Siveriću Rudar s čak 7:0! Sve je bilo riješeno već u prvih 15-ak minuta kad je Dinara povela s 2:0, a do kraja poluvremena postigla je još jedan zgoditak čime je utakmica bila rezultatski zaključena. Unatoč svemu teško je naći opravdanje za ovakav rezultatski debakl Rudara. Ovim kolom završen je prvi dio prvenstva u Županijskoj nogometnoj Ligi. DOŠK se nalazi na trećem mjestu ljestvice sa 16 osvojenih bodova, dva manje od Vodica i tri od vodeće Dinare. Uz jedan poraz i remi imaju pet pobjeda.
Rudar se i unatoč dva zadnja visoka poraza nalazi na četvrtom mjestu, koliko ima i Mihovil. Uz tri pobjede imaju i četiri poraza. Prvenstvo se nastavlja idućega vikenda kad je na rasporedu 10. kolo. DOŠK gostuje u Vodicama gdje će pokušati uzvratiti domaćinu za jedini poraz koji se dogodio u prvom kolu na Podvornici. Rudar će svoj povratak na pobjednički put tražiti u Siveriću protiv Janjeva.