DOŠK uvjerljiv protiv Amfore

- 14. prosinca 2015.

Košarkaši DOŠK-a vratili su se pobjedama nakon dva gostujuća poraza od Dražena Petrovića i Diplomusa. U dvorani drniške osnovne škole bili su uvjerljivi protiv Amfore iz Makarske 93:58. Što reći o utakmici koja završi ovako uvjerljivom razlikom? Naprije su se svi zajedno trebali dobro rastrčati u hladnoj drniškoj dvorani pa je razlika za DOŠK u prvom poluvremenu bila samo 10 razlike. Utakmica niti jednom rezultatski nije dolazila u pitanje. U drugom poluvremenu, kad su se igrači donekle ugrijali prednost je otišla i na 30 koševa razlike. Koš gostiju zatrpao je najbolji DOŠK-ov igrač dosadašnje sezone Domagoj Stojanović. Na kraju se zaustavio na 32 koša. Priliku su dobili svi igrači koji su bili u kadru za utakmicu, a valja notirati da se u momčad DOŠK-a nedavno vratio i Marko Pavelić. Idući vikend DOŠK bi mogao nastaviti domaći niz pobjeda jer će u Drnišu dočekati u zaostaloj utakmici 3. kola najslabiju momčad lige Metković.