DOŠK pao u županijskom košarkaškom derbiju!

- 1. veljače 2016.

U županijskom košarkaškom derbiju u Drnišu DOŠK je poražen od momčadi Dražena Petrovića sa 69:64. Utakmicu je DOŠK započeo jako loše, uz puno nervoze, promašenih zicera i izgubljenih lopti. Mladi momci iz Šibenika to su iskoristili i bili su u konstantnom vodstvu koje je u jednom trenutku u 2. četvrtini naraslo na + 18 (31:13) DOŠK se do kraja poluvremena budi, i uz dvije trice mladog Jelića razliku na kraju 1. poluvremena smanjuju na podnošljivih 30:36. DOŠK je s nešto boljom igrom nastavio i početkom treće četvrtine kad su se došli na samo pola zaostatka (45:46). Više od toga se nije moglo, jer ponovno su uslijedile „neforsirane greške” a bilo je i nekih nerezonskih šuteva i rješenja. Sve su to na kraju momci iz Dražena Petrovića dobro naplatili i s punim plijenom su se vratili u Šibenik.
DOŠK- ov igrački kadar se i poprilično izmijenio početkom ove godine, dvojica igrača iz prve petorke Stojanović i Bandalo su napustili DOŠK, a priključili su Brajković i ponovno aktivirani bivši igrač Nino Vlaić. Novu gostujuću pobjedu (nakon pobjede u Splitu kod Dalmatia Lionsa) DOŠK će tražiti u Metkoviću, kojeg su uvjerljivo pobijedili u prvom dijelu prvenstva u Drnišu.