Autogol donio DOŠK-u pobjedu na Podvornici

- 21. travnja 2014.

DOŠK-Janjevo 3:2! U 20-om kolu Županijske nogometne Lige drniški su nogometaši ponovno pobijedili goste iz Kistanja ali sad puno teže i neizvjesne.

DOŠK je utakmicu ušao dosta oslabljen, a i samu utakmicu je otvorio loše i prvi su zaprijetili gosti. A poveli su nakon velike greške golmana Meštrovića koji je loše izboksao loptu i praktički zabio autogol. DOŠK se nakon toga malo trgnuo i zaprijetio preko Tarle iz daljine da bi Matić po tko zna koji put vratio DOŠK u igru sjajnim slobodnjakom u 25-oj minuti i na poluvrijeme se odlazi s 1:1. U drugi dio DOŠK ulazi sa dvije zamjene i DOŠK je krenuo po pobjedu. No, gosti iz Kistanja već na otvaranju drugog dijela dolaze u novo vodstvo. Eraković glavom iz kornera ponovno DOŠK-u donosi izjednačenje 2:2. Pobjedu DOŠK-u par minuta prije kraja donosi obrambeni igrač gostiju koji vara svog vratara za drugi autogol na utakmici. Iduće kolo DOŠK-u donosi gostovanje kod Vodica dok će Rudar također u goste lideru prvenstva Dinari u Knin.