Završen malonogometni turnir Sv. Roko Drniš 2017

- 16. kolovoza 2017.

Aparati Nike Gradska kavana Drniš pobjednici malonogometnog turnira Sv.Roko Drniš 2017!

U finalu su nakon raspucavanja udaraca sa šest metara s ukupnih 19:18 bili bolji od MNK Svilaje Mirlović Polja! 1:1 je bilo nakon 40 minuta igre.

Nakon toga je uslijedila prava drama o kojoj će se još dugo pričati. Martinac iz Mirlović Polja i Kovačević iz Aparata Nike priuštili su gledateljima na malom igralištu pravi spektakl. Promašaj se dočekao tek u 18. seriji izvođenja, kad je golman Aparata Nike Luka Kovač konačno uspio obraniti udarac Dušku Martincu koji je uključujući i raspucavanje u polufinalu dotada uspješno izveo 19 udaraca sa šest metara zaredom! Kovačević je nakon toga uspješno pogodio za 19:18 i veliko slavlje Aparata Nike za njihov prvi naslov na drniškom turniru moglo je započeti.

Iako je Svilaja u utakmicu ušla kao lagani favorit iako se to u finalu teško može za nekog reći jer u jednoj utakmici sve je uvijek moguće, Aparati Nike su na kraju uspjeli doći do pobjede. Svilaja je povela 1:0, Aparati su izjednačili na 1:1. U drugom poluvremenu rezultat se nije mjenjao iako su igrači Svilaje stvorili nekoliko dobrih situacija za pogodak sjajan je na golu Aparata Nike bio Kovač i nije dozvolio Svilaji da utakmicu riješi u svoju korist.

U utakmici za treće mjesto LU Sokol Ružić sa 6:2 pobijedila je CB Song.