Veterani Knina pobjednici turnira na Miljevcima!

- 19. lipnja 2017.

Povodom proslave 25. obljetnice akcije “Miljevci” pod visokim pokroviteljstvom predsjednice Republike Hrvatske organiziran je bogat prigodni program od 16.6.2017. – 21.6.2017.
Malonogometni turnir, Miljevačke užance, Svečano postrojavanje sudionika akcije “Miljevci”, polaganje vijenaca na spomen obilježja, Sveta misa, Izložba ratnih fotogrtafija, nastup ansambla narodnih plesova i pjesama Hrvatske “Lado”.
Malonogometni turnir povodom 25. obljetnice oslobođenja Miljevaca započeo je 16. lipnja, te ga je svečano otvorio gradonačelnik Grada Drniša Josip Begonja.
Prvu utakmicu odigrale su ekipe veterana Ružića i Unešića, a drugu Veterani 113. brigade protiv Skradina. U nedjelju, 17. lipnja odigrane su utakmice veterana Knina i Promine, te Miljevaca i Drniša.
Polufinale koje se održalo 18. lipnja odiglrale su ekipe Unešića i Skradina, Knina i Drniša, te nakon toga finale.
Treće mjesto osvojila je ekipa Unešića, drugo mjsto osvojili su veterani Skradina, a pobjedu su odnijeli veterani Knina.
Najbolji igrač turnira bio je Bartula Golub iz Knina, a najbolji golman je Marinko Bilić iz Unešića. Nakon dodjele medalja održano je prigodno druženje uz domjenak, priopćeno je iz ŠRD-a Miljevci.