U lokalnom derbiju DOŠK izvukao pobjedu

- 12. travnja 2014.

U 19. kolu Županijske nogometne Lige DOŠK je pobjedio Rudar na Podvornici 1:0. Gol odluke postigao je mladi Ante Ljaljić u 60. minuti.

Utakmicu i pravi ugođaj pokvarila je kiša, a sama utakmica također nije ponudila previše dobrih poteza i lijepih akcija. Rudar se čvrsto postavio u obranu i tražio šanse iz kontre, a DOŠK nije imao rješenje za obrambeni blok gostiju. Gosti su u utakmicu ušli poprilično desetkovani, nedostajalo im je čak šest standardnih igrača dok je DOŠK-u nedostajao Miljak. Možda bi rezultat bio drugačiji da vratar DOŠK-a Meštrović nije sjajno obranio udarac veznjaka gostiju Milakovića. Kazna je uslijedila u 60. minuti kad je Ljaljić iskoristio grešku gostujuće obrane i zabio za veliku pobjedu. U idućem kolu DOŠK dočekuje Janjevo, a Rudar u Siveriću dočekuje Vodice.