Split ispio Cedevitu, Maccabiju i druga uvjerljiva pobjeda

- 20. ožujka 2016.

image

Drugog dana Memorijalnog juniorskog turnira Dragan Županović u Drnišu igrane su dvije utakmice. O drugoj između Maccabija i Dubrave vrijedi reći samo konačan rezultat koji je bio jako uvjerljiv za Maccabi. Dubrava je nastradala 124:65.

Utakmica Splita i Cedevite  ponudila je puno uzbuđenja. Na poluvremenu je Cedevita imala prednost 63:56 a u trećoj četvrtini u jednom su trenutku otišli i na 10 koševa razlike. No nakon toga slijedi rijetko viđena kanonada trica juniora Splita, pogađali su praktički svi koji su opalili iza linije 6.25 , radila je dalekometna artiljerija sa svih strana i pozicija. Završilo je na kraju 91:80 za juniore trostrukog prvaka Europe. A pobjeda je još vrijednija ako se zna da su igrali bez dvojice najboljih igrača Kotrlje i Kalajdžića. Tako su juniori Splita osigurali prvo mjesto u skupini B te će u polufinalu igrati protiv Dubrave. Pobjednik skupine A Maccabi Fox igrat će u polufinalu protiv juniora Cedevite.

U nedjelju zadnjeg dana juniorskog turnira u dvorani drniške osnovne škole program započinje u 9 sati polufinalnim okršajem Splita i Dubrave.

U 10 i 30 polufinale igraju Cedevita i Maccabi Fox. U 12 sati u borbu za 5. mjesto idu DOŠK-Jolly i GKK Šibenik.

U 13.i 30 igra se utakmica za 3. mjesto a veliko finale  na rasporedu je od 15 sati.
Dođite i sutra u drnišku dvoranu i pratite završni dan ovog jakog juniorskog turnira.

Kupite ulaznice po cijeni od 10 kuna i sudjelujte u nagradnoj igri.