Rudar pobjedio DOŠK na Podvornici na otvaranju sezone!

- 29. rujna 2014.

Rudar je na otvaranju nove sezone u Županijskoj nogometnoj Ligi na Podvornici pobjedio DOŠK s 2:1. Golove su postigli Jonjić i Bogdan dok je za DOŠK strijelac bio Gatara.

Rudar je poveo u 9. minuti nakon kornera i velike greške DOŠK-ove obrane loptu je u gol skrenuo Jonjić. No možda bi sve bilo drugačije da je Matić već u prvoj minuti bolje reagirao kad je iskosa ostao sam no loše je pucao i propustio DOŠK dovesti u vodstvu. Obrana DOŠK-a imala je dosta problema na samom početku pa je trener Pešić već nakon 20-ak minuta igre zamhenio mladog stopera Vrankovića. Rudar je svoje vodstvo povećao početkom drugog poluvremena kad je nakon prodora po desnoj strani Dilber odlično ubacio na glavu Bogdana koji je sam i neometan zabio za 2:0. DOŠK je izmjenama probao nešto napraviti a pred kraj utakmice nakon kornera smanjio je Gatara. Do kraja Matić imao priliku i za izjednačenje no nije nabolje zahvatio loptu i ostalo je 2:1 za Rudar i startna boda otišla su u Siverić.

U drugoj utakmici Vodice su s 2:1pobjedile Dinaru. DOŠK u drugom kolu gostuje u Kistanjama kod Janjeva dok će Rudar u Siveriću ugostiti Vodice.