Poraz DOŠK-a u 12. kolu

- 19. siječnja 2011.

Košarkaši DOŠK-a porazom su startali u drugi dio prvenstva A – 2 lige – skupina Jug.
kk_doskU sportskoj dvorani drnške osnovne škole ugostili su momčad Metkovića, jednog od glavnih konkurenata u borbi za opstanak i doživjeli osmi poraz ove sezone. Gosti su bili uspješniji i pobijedili rezultatom 86 : 81. Inače, drniški košarkaši dobro su započeli susret i prvu četvrtinu završili u svoju korist( 25 : 11), da bi na odmor otišli s rezultatom 44 : 39. Nastavak susreta pripao je gostima, a posebno zadnja četvrtina kada se razigrao najbolji igrač susreta Marić i upisao 6 trica ( ukupno 25 koševa), a vrlo dobro odigrali su Lovrić i Marin.
Kod domaćih naefikasniji bio je centar Vlaić sa 20 koševa, te kapetan Malenica sa 17. Još jednom se pokazalo kako DOŠK-u jako nedostaje iskusni centar Pivac, a u narednim susretima će se vidjeti koliko su Drnišani izgubili odlaskom najboljeg igrača BIlića.
Na sreću Drnišana, ni ostale momčadi koje se bore za opstanak nisu u ovom kolu izborili pobjede pa i dalje ostaje otvorena borba za opstanak u drugoligaškom drušvu.
U idućem kolu igrači DOŠK-a gostuju kod momčadi Solina, koja je u ovom kolu poražena u Zadru kod Jazina i sigurno će važne bodove tražiti upravo protiv drniških košarkaša.
DOŠK – Metković 81 : 86

DOŠK: Salamun 16, Copić 2, Jelenčić 9, Šikić 6, M. Pavelić, Nimac 5, Vučica 6, Malenica 17, Vlaić 20, Duvančić, Lucić.