Nagrađene karataše Karate kluba Drniš primio gradonačelnik

- 24. listopada 2022.

Na proteklom Prvenstvu Hrvatske u karateu za mlađe uzraste u borbama, održanom u Jastrebarskom karataši Karate kluba Drniš donijeli su kući – dvije medalje.
Veliki uspjeh su postigli Šime Skelin i Lucija Lojić.
Šime je osvojio srebro u kategoriji dječaka 7 godina -26 kg, dok je Lucija osvojila broncu u kategoriji djevojčica 11 godina -50 kg.
U borbi za broncu su još bili Josip Skelin i Ilija Sučić kojima su nedostajali milimetri da se okite odličjem na ovom prvenstvu.

Ovim uspjehom drniški karataši osvojili su peto mjesto na Prvenstvu Hrvatske. Primanje za njih danas je upriličio Grad Drniš – karataše je primio gradonačelnik Drniša Josip Begonja.

Trener malih karataša Slavko Buzov zadovoljan je gestom Grada Drniša i primanjem kod gradonačelnika – znači to i njemu i djeci kazao nam je.
Ispred kluba na Prvenstvu Hrvatske predstavilo se sedam natjecatelja:

Gradonačelnik Josip Begonja Šimi i Luciji uručio je priznanja:

A iako su imali tremu – više vole karate nego mikrofon – kratko smo porazgovarali i sa našim mladim uspješnim karatašima: