Marin u 90. minuti donio DOŠK-u slavlje protiv Šibenika!

- 21. ožujka 2016.

Konačno se nakon mjesec dana nakon svih odustajanja i pauze dočekala domaća utakmica nogometaša DOŠK- a u županijskoj ligi. U Drniš je stigla druga momčad Šibenika. DOŠK je slavio minimalno 1:0 golom u 90. minuti.

Specifičnost utakmice igrane u subotu na drniškoj Podvornici bila je ta da se igrala u podne. Kao neke utakmice u najjačim ligama poput Primere i Serie A. No umjesto legendarnoga Garya Coopera iz filma ” Točno u podne” na Podvornici su igrali neki drugi glumci. Još jedna zanimljivost vezana je za ovaj susret osim neobičnog termina početka. U momčadi Šibenika u prvih 11 zaigrao je mladi Drnišanin Nino Vukušić, član kadetske momčadi Šibenika koji je svoje prve nogometne korake započeo u DOŠK-u. Igrao je 45. minuta protiv svog matičnoga kluba, kad ga je trener Godinić odlučio zamijeniti.

Šibenik se u samom početku utakmice bolje snašao i stvarao prigode uglavnom iz prekida igre. Najbolja prijetnja bila je u 52. minuti kad je Španja pogodio stativu gola DOŠK-a. DOŠK se tek nakon toga malo razbudio, a prijetio je najviše iz kontri no završnica akcija nije bila najbolja. I kad se činilo da će utakmica završiti bez golova i pobjednika DOŠK je u 90-oj minuti preko Angela Marina došao do sva tri boda. Ljaljić je ubacio, Puljić pucao glavom no vratar Šibenika Knežević odbija, a Marin odbijenu loptu posprema u mrežu. Šibenik je imao prigodu izjednačiti u zadnjem napadu no iz gužve nakon prekida Akrapović puca preko gola. Šibeniku je to prvi poraz u proljetnom nastavku lige. Već u subotu slijedi novi okršaj istih suparnika a domaćin je Šibenik. Tako je novi trener DOŠK-a Tonći Bilić imao uspješnu premijeru pred domaćim navijačima.