Košarkaši DOŠK-a u Drnišu izgubili od Jolly JBS-a.

- 2. studenoga 2010.

U 4. kolu A- 2 lige – skupina Jug košarkaši DOŠK-a ugostili su u sportskoj dvorani drniške osnovne škole momčad Jolly JBS-a i doživjeli uvjerljiv poraz.
Gosti iz Šibenika bili su bolji i pobijedili rezultatom 80 : 61. Međutim, igrači DOŠK-a bili su ravnopravan suparnik u prve tri četvrtine, te u zadnjih deset minuta ušli sa zaostatkom od četiri poena. Nažalost, u završnici je uslijedio potpuni i neobjašnjivi raspad sustava igre domaćih. Gosti su, uglavnom preko šuta za tri poena, stvarali sve veću prednost, a domaći igrači djelovali su izgubljeno i nemoćno. Zadnja četvrtina završila je 21 : 6 za goste i to dovoljno govori o njihovoj kvaliteti. Inače, tijek susreta nije dao naslutiti da će se nešto tako dogoditi. Pred prepunim gledalištem, drniški košarkaši igrali su dosta dobro, a posebice se istakao Bilić, koji je i ovoga puta bio najefikasniji kod domaćih sa 17 koševa. Dobro ga je jednim dijelom pratio i Malenica koji je upisao 13 koševa. Domaći su postigli čak osam trica, ali igrač gostiju Salaman, koji je postigao 21 koš, sve svoje poene postigao je izvan linije 6,75.
Za Salamana igrači DOŠK-a nisu imali rješenja, jednako kao i za Mrvu ( 17 koševa). Gosti su definitivno kvalitetnija i što je još važnije puno spremnija momčad, te su sigurno glavni favoriti za osvajanje prvog mjesta u ovom natjecanju. Igrači DOŠK-a sada imaju dva teška gostovanja kod zadarskih momčadi, a i dalje će igrati bez ozlijeđenog Lucića, dok se Čakić tek nedavno priključio treninzima prve momčadi i uskoro se očekuju njegovi prvi nastupi u novoj sezoni.
DOŠK – Jolly JBS 61 : 80 ( 15 : 18 ; 21 : 20 ; 19 : 21 ; 6 : 21)
DOŠK: Bilić 17, M. Pavelić, Copić, Vlaić 5, Šikić 2, Bjegović, Nimac 6, Bačić 4, Vučica 7, Malenica 13, Lucić, Pivac 7.
..
Jolly JBS: Grubišić 10, Jelenčić, Petković1, Rončević 4, Vlaić 2, Vrlika, Vidačak 8, Mrva 17, Spahija 10, Duvančić 5, Sandrić 2, Salamon 21.