Košarkaši DOŠK-a poraženi, nogometaši bolji od Polače!

- 14. ožujka 2011.

U 20. kolu A- 2 lige košarkaša – skupina Jug, igrači DOŠK-a izgubili su kod momčadi Kaštela rezultatom 90 : 69. Već nakon prvoh 20 minuta domaći su imali osjetnu prednost, a Drnišani su uspjeli samo zadnju četvrtinu završiti u svoju korist. DOŠK je puno ranije osigurao opstanak u drugoligaškom natjecanju i teško je motivirati igrače u zadnjim kolima, tako da ovaj poraz i nije iznenađenje. Najefikasniji kod Drnišana bili su Vlaić sa 16 i Malenica koji je postigao 13 koševa.
Kod domaćih istakli su se Maras sa 18 i Tešija sa 15 postignutih koševa.
Nakon 20 osigranih kola igrači DOŠK-a imaju 9 pobjeda i 11 poraza te se nalaze na osmom mjestu. U idućem kolu, inače zadnjoj utakmici ove sezone pred svojim navijačima, DOŠK će ugostiti momčad Poličnika.
Utakmica će se odigrati u nedjelju, 20. ožujka, u sportskoj dvorani drniške osnovne škole, a započet će u 19 sati.
Kaštela – DOŠK – 90 : 69

DOŠK: Salamun 11, Copić 2, Jelenčić 12, Vlaić 16, Šikić, R. Pavelić 2, Nimac 3, Vučica 6, Malenica 13, Duvančić 4.

Nogometaši DOŠK-a pobijedili su u 17. kolu Četvrte hrvatske nogometne lige – podskupina A. Na Podvornici su ugostili momčad Polače i pobijedili rezultatom 2 : 1. Zgoditke za DOŠK postigli su Matić i Plenča. U 18. kolu drniški nogometaši gostuju kod Hajduka iz Pridrage.
Rudar je u ovom kolu ugostio u Siveriću ekipu Zrmanje, koja je bila uspješnija i pobijedila rezultatom 4 : 2.