Katastrofa DOŠK-a u Šibeniku!

- 8. veljače 2011.

Odigrane su utakmice 15. kola A- 2 lige košarkaša – skupina Jug. Igrači DOŠK-a gostovali su u ŠIbeniku kod momčadi Jolly JBS-a, vodeće momčadi lige i jedine neporažene u dosadašnjem dijelu natjecanja. Šibenčani su bili prejaki za ekipu DOŠK-a i uvjerljivo slavili rezultatom 97 : 52.

Već nakon prve četvrtine, kada su domaći poveli 27 : 8, mogla se naslutiti katastrofa Drnišana. U nastavku susreta prednost domaćih samo je rasla te su veliku minutažu dobili i mlađi igrači, a na kraju se cijela momčad upisala u strijelce.Kod DOŠK-a izdvojimo samo mladog Jelenčića, inače igrača Jolly JBS-a na posudbi u Drnišu, koji

je postigao 21 koš. No, u DOŠK-u se ionako nisu nadali da mogu nešto napraviti u ovoj utakmice te se već okreću novim obvezama. U susretima koji slijede tražit će bodove za opstanak u drugoligaškom društvu. U 16. kolu ugostit će u Drnišu momčad Jazina iz Zadra. Utakmica će se odigrati u petak, 11. veljače, u sportskoj dvorani drniške osnovne škole, a početak je u 18 sati.