Kadeti Karlovca prejaki za DOŠK, Luka Čakarić donio prolaz gostima!

- 6. studenoga 2014.

Kadeti NK DOŠK poraženi su od svojih vršnjaka iz Karlovca na Podvornici s 4:2 u utakmici pretkola Hrvatskog nogometnog Kupa.
Što se same utakmice tiče, u prvom poluvremenu unatoč terenskoj nadmoći gostiju iz Karlovca i nekoliko prilika, u posljednjoj minuti prvoga dijela DOŠK je iz kontre, akcijom Tetle i strijelca Krešimira Vlaića na odmor otišao s prednošću 1:0. U drugom poluvremenu dolazi do pada u igri DOŠK-ovih kadeta, gosti su u deset minuta početkom nastavka zabili tri gola ponajprije zahvaljujući sjajnom Luki Čakariću koji je sa dva gola i odličnom igrom utakmicu odveo na stranu gostiju iz Karlovca. Do kraja su gosti zabili još jedan gol, dok je poraz DOŠK-a svojim drugim golom ublažio Krešimir Vlaić. Kako je u izjavi nakon utakmice rekao trener DOŠK-ovih kadeta Boriša Stojaković momčad Karlovca se pokazala kao bolja, kvalitetnija i spremnija momčad i zasluženo su odnijeli pobjedu. „Mojim dečkima preostaje da se koncentriraju na ligaško natjecanje i da u preostalih šest kola do zimske stanke ostvare što bolji rezultat”. Trener kadeta Karlovca Goran Božić istaknuo je da je unatoč vodstva DOŠK-a, njihova inicijativa u igri i kvaliteta došla do izražaja i da je pobjeda zaslužena.
Nadajmo se da će kadeti DOŠK-a ponovno biti u prilici odigrati ovakvu utakmicu koja im je zasigurno poslužila i kao veliko iskustvo, a sad još više možemo žaliti zbog poraza u finalu Županijskoga kupa protiv Mihovila čime bi izravno osigurali nastup u Kupu no rulet udaraca s bijel točke otišao je na stranu mladića iz Mihovila.