Kadeti DOŠK-a u finalu, stariji pioniri poraženi od Dinare!

- 1. listopada 2015.

Kadeti DOŠK-a ponovili su lanjski uspjeh i plasirali se u finale Županijskoga kupa. Oni su u utakmici polufinala koja je igrana jučer na drniškoj Podvornici s uvjerljivih 5:0 pobijedili vršnjake Vodica. Sam rezultat govori da su mladi DOŠK-ovci deklasirali Vodičane koji praktički i nisu ozbiljno zaprijetili golu DOŠK-a. S druge strane mladići DOŠK-a odigrali su jako dobru i sigurnu utakmicu te tako potvrdili dobar ulazak u sezonu jer su i u prvenstvo Županijske lige startali sa dvije pobjede. Mrežu gostiju načeo je Luka Tetlo, a u prvom poluvremenu golove su još zabijali Krešimir Vlaić i Marko Pandža. Da bi uvjerljivost igre i pobjede u drugom poluvremenu s nova dva pogotka za DOŠK potvrdili kapetan Ivan Lovrić i Jere Puljić. Tako su dečki trenera Ivana Močića došli u prigodu da u finalu pokušaju osvojiti još jedan trofej. Protivnik u finalu bit će im vršnjaci Mihovila koji su s 2:1 u polufinalu pobijedili Dinaru. Bit će to prilika da DOŠK uzvrati Mihovilu za lanjski poraz u finalu. Mihovil je trofej osvojio nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Finale će se igrati u srijedu 7. listopada na stadionu u šibenskoj Mandalini.

Stariji pioniri DOŠK-a nisu bili toliko uspješni kao kadeti. Oni su u svojoj polufinalnoj utakmici visoko poraženi od vršnjaka iz kninske Dinare rezultatom 7:0. Utakmica je bila ravnopravna prvih 20 minuta, a potom je Dinara zabivši prvi gol utakmicu usmjerila u svoju korist, a do kraja poluvremena imali su prednost 4:0. Djeca Dinare domaćina DOŠK-a su deklasirali u svim elementima nogometne igre. Kadetima ćemo poželiti puno sreće u finalnoj utakmici iduće srijede, a sve što će se događati ćemo pratiti u našem programu i na našoj web stranici.