INFO
: Od ponedjeljka do petka u 14 sati donosimo Dnevnik Radio Drniša
: Slušajte Internet streaming Radio Drniša 24 sata dnevno
: Posjetite našu Facebook stranicu na www.facebook.com/radiodrnis
: Marketing Radio Drniša - tel: 022-888-080; marketing @ radiodrnis.hr

U Drnišu u subotu casting za Miss Šibensko- kninske županije

U Drnišu će se ovu subotu, 20. svibnja održati casting za Miss Šibensko-kninske županije. Upravo naša županija je rekorder po osvojenim titulama. Naime, u proteklih 25 godina čak pet missica iz naše županije odnijelo je titulu najljepše u Hrvatskoj.

Od ove godini vlasnici licence za Šibensko-kninsku županiju su šibenski pjevači Marko Škugor i Branimir Bubica koji u suradnji s agencijom Love Story Wedding organiziraju jubilarni izbor. Vlasnik licence Branimir Bubica:

Casting u Drnišu održat će se u subotu, 20. svibnja u 15 sati u dvorani Ivana Meštrovića, a  od djevojaka se očekuje:

Prijave se vrše ovdje.

 

Tema dana

 

Facebook