Igrači DOŠK-a napustili teren u Tribunju

- 21. svibnja 2009.

U Tribunju se trebala odigrati utakmica polufinala nogometnog kupa Šibensko – kninske županije između domaće Mladosti i drniškog DOŠK-a. Međutim, odigrano je samo prvih 45 minuta jer su na poluvremenu Drnišani napustili teren na zahtjev predsjednika kluba.
Prema riječima predsjednika DOŠK-a Dragana Radeljaka, uvjeti u Tribunju su bili neregularni, a na utakmici nije bilo delegata, policijskih službenika, kao ni službenih redara. Iz DOŠK-a ističu i kako je jedan predstavnik kluba, nakon učestalih provokacija, čak i fizički napadnut od strane sudačke trojke, te napominju kako je jedan od pomoćnih sudaca bio iz mjesta domaćina, dakle iz Tribunja. Predsjednik Radeljak naglašava kako su zbog zaštite igrača i ostalih klupskih predstavnika odbili odigrati drugi dio utakmice, te će o događajima u Tribunju upoznati i nadležne u Nogometnom savezu. Iz DOŠK-a podsjećaju kako su i ranije upozoravali da tribunjska Mladost ne zadovoljava uvjete za organizaciju i odigravanje kup utakmice, te će od Saveza zatražiti da se novi susret odigra na neutralnom terenu. Inače, rezultat u Tribunju nakon prvog dijela bio je 1 : 0 za Mladost.