I treći remi sezone DOŠK-a i Dinare!

- 3. svibnja 2014.

DOŠK-Dinara 1:1! Utakmica je kao i svaka dosad u proljetnom dijelu prvenstva igrana po kiši i teškom terenu. Što se golova tiče sve je bilo riješeno u prvih 20 minuta.

Goreta je doveo DOŠK u vodstvo u 15-oj minuti da bi nakon pet minuta sve na početak vratio Ljubić. U prvom poluvremenu DOŠK je imao još neke situacije za vodstvo. Najizglednija situacija je bilo na kraju prvog dijela kad je Matić iz slobodnog udarca pogodio gredu. U drugom poluvremenu Dinara je preuzela inicijativu i zavladala terenom; velike prigode za pogodak propustili su Matić i posebno Elez kojem je golman DOŠK-a Meštrović obranio čisti zicer s nekoliko metara nakon sjajnog ubačaja s boka. Meštrović je inače danas zaista djelovao sigurno i imao nekoliko vrhunskih intervencija kojima je svojoj momčadi omogućio osvajanje jednog boda. Nakon utakmice treneri Jere Pešić(DOŠK) i Davor Visić (Dinara) za Radio Drniš su kazali: ” Zadovoljni smo bodom pokazali smo da se unatoč svim problemima možemo nositi s Dinarom, uostalom u sva tri susreta s Dinarom smo neporaženi, a u prva dva smo bili i bolji suparnik” istaknuo je trener DOŠK-a Jere Pesić. Davor Visić trener Dinare: “Došli smo ne izgubiti iako smo mogli i pobijediti jer smo pogotovo u drugom poluvremenu bili bolji suparnik. Utakmica je bila zanimljiva s obzirom na ove teške uvjete za igru. Nama je ionako sad najvažnije se dobro pripremiti za utakmicu protiv Vodica gdje nam je i bod dovoljan za prvo mjesto i odlazak u kvalifikacije što nam je bio u cilj”. U posljednjem kolu DOŠK gostuje u Šibeniku kod Mihovila, a Dinara i Vodice će u Kninu izravno odlučiti o prvom mjestu. Rudar svoju utakmicu igra danas u Siveriću protiv Mihovila od 17 i 30 sati.