Drugi poraz košarkaša DOŠK-a

- 26. listopada 2009.

Košarkaši DOŠK-a poraženi su u Zadru u okviru 3. Kola A- 2 lige – skupina Jug.

Gostovali su kod momčadi Pet bunara i doživjeli drugi poraz.

Domaća ekipa bila je uspješnija i pobijedila rezultatom 72 : 65. Po četvrtinama bilo je 11: 15, 23 : 12, 22: 29 i 16 : 9.

Tako su drniški košarkaši i nakon 3. kola bez pobjede u novom prvenstvu. Raspored im nije bio naklonjen jer su nakon slobodnog prvog kola ugostili sinjski Alkar, a sada su gostovali kod vrlo dobre momčadi Pet bunara.

Najefikasniji u redovima DOŠK-a bili su centri Mulić i Pivac. Mulić je postigao 21 koš, a Pivac 14.

U 4. Kolu ugostit će u Drnišu momčad Mislava iz Podstrane , a u klubu vjeruju kako će upisati i prvu pobjedu ove sezone. Utakmica će se odigrati u petak, 30. listopada u sportskoj dvorani drniške osnovne škole. Početak je u 19 sati i 30 minuta.

Pet bunara – DOŠK 72 : 65.

DOŠK: Čupić, Vidović 2, Lucić 8, Mulić 21, Vranjić 9, Bjegović, R. Pavelić 7, Gabrić, Zeljko, Malenica 4, Copić, Pivac 14.