Drniški košarkaši i nogometaši upisali poraze, Zagora pobijedila!

- 30. studenoga 2010.

Košarkaši DOŠK-a poraženi su u 8. kolu A- 2 lige – skupina Jug. Gostovali su u Splitu kod momčadi Mislava i doživjeli peti poraz ove sezone.

Domaći igrači bili su bolji i pobijedili rezultatom 75 : 69. Mislav je bio u vodstvu cijeli susret, iako su DRnišani dvije četvrtine završili u svoju korist.
Još jednom se pokazalo kako DOŠK ima jaku kratku klupu, te gotovo cijelu utakmicu moraju izvući praktički četvorica igrača. Po 16 koševa postigli su Pivac, Vlaić, te najbolji igrač DOŠK-a ove sezone Antonio Bilić. Nakon ovog kola drniški košarkaši imaju tri pobjede i pet poraza, te se nalaze na destom mjestu. U idućem kolu ugostit će u sportskoj dvorani drniške osnovne škole momčad Kaštela. Susret će se odigrati u subotu, 4. prosinca s početkom u 18 sati.
MIslav – DOŠK 75 : 69 ( 16 : 21, 18 : 11, 21 : 12, 20 : 25)
DOŠK: Bilić 16, Copić 2, Barišić, Vlaić 16, Šikić, Lucić, NImac, M. Pavelić 8, Vučica 7, Malenica 4, Duvančić, Pivac 16.

Odigrano je i 13. kolo u Četvrtoj hrvatskoj nogometnoj ligi – podskupina A. Igrači DOŠK-a ugostili su na Podvornici momčad Zrmanje i doživjeli još jedan poraz. Gosti su bili uspješniji i pobijedili rezultatom 1: 0. Rudar iz Siverića gostovao je u Skradinu kod SOŠK-a te također pretrpio poraz. Igrači SOŠK-a bili su bolji i pobijedili rezultatom 2 : 0.
Za Rudar je prvi dio prvenstva završen, dok igrače DOŠK-a još očekuje gostovanje u Lozovcu kod Krke. Drugi dio sezone nastavlja se u ožujku iduće godine.

Nogometaši Zagore pobjedom su završili prvi dio prvenstva u Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi – skupina Jug. U zadnjem kolu jesenskog dijela prvenstva ugostili su u Unešiću momčad Neretve iz Metkovića i slavili rezultatom 5 : 2. Zagora je zbog isključenja vratara od 7. minute igrala s igračem manje, ali unatoč tom hendikepu ipak je na kraju, ponajviše zahvaljujući odličnom napadaču Povijaču, pobijedila goste iz Metkovića.
Zagora je jesenski dio sezone završila na šestom mjestu sa 26 osvojenih bodova. Unešićani su upisali 8 pobjeda, 7 poraza, te 2 neodlučena rezultata.Prvak jeseni je momčad Raštana.
Sada slijedi pauza, a prvenstvo se nastavlja krajem veljače 2011. godine.