DOŠK-ova djeca pobjednici RBA kupa u Drnišu, mlađi kadeti treći u Šibeniku

- 28. rujna 2015.

Djeca KK DOŠK sudjelovali su na dva turnira protekloga vikenda, jedan je održan u Drnišu, a drugi u Šibeniku. U dvorani drniške osnovne škole održan je turnir za djecu godišta 2006/07 na kojem su nastupili uz domaćina djecu iz KK DOŠK, Alkar iz Sinja i Otok Murter. Prvi je to turnir ovakvog tipa za najmlađe polaznike škole košarke DOŠK-a, a koje s klupe vodi trener Alen Šikić. Turnir održan u subotu završio je na najbolji mogući način, pobjedom DOŠK-a koji je najprije pobijedio otok Murter 48:8, a zatim i vršnjake iz sinjskog Alkara 30:22. U sklopu turnira održano je i natjecanje u slobodnim bacanjima, a kao najbolji se pokazao Marko Soldić iz Alkara koji je pogodio svih 5 slobodnih bacanja. Turnir je održan pod pokroviteljstvom Gradskog vijeća Grada Drniša i Raiffesen Bank. Medalje i pehare svim sudionicima uručili su Hrvoje Pekas voditelj škole košarke KK DOŠK i tajnica Iva Jelčića, a potom je uslijedilo veliko slavlje za najmlađe košarke DOŠK-a povodom osvajanja ovog turnira.
Mlađi kadeti DOŠK-a godišta 2002/03 nastupili su protekloga vikenda na 7. Memorijalu Nikola Jelavić – Nino koji je održan u organizaciji ŠK Dražen Petrović. Momci trenera Hrvoja Pekasa na kraju su turnir završili na 3. mjestu uz jednu pobjedu i dva poraza. Bili su bolji od vršnjaka iz zadarskog Sonika, a poraženi su od Alkara i domaćina ŠK Dražen Petrović koji su ujedno na kraju i osvojili ovaj memorijalni turnir.