DOŠK i Zagora upisali poraze, Rudar osvojio prvi bod

- 5. listopada 2010.

Odigrano je 5. kolo u Četvrtoj hrvatskoj nogometnoj ligi – podskupina A. Igrači drniškog DOŠK-a ugostili su na Podvornici momčad Vodica i doživjeli treći poraz ove sezone, drugi na svom igralištu.

Gosti su bili uspješniji i pobijedili rezultatom 1 : 0. Iako su nogometaši DOŠK-a stvorili nekoliko izglednih prilika, nisu uspjeli savladati gostujućeg vratara. Vodičani su se pokazali kao čvrsta i sigurna momčad, koja nakon pet odigranih kola ima stopostotan učinak.
Inače, u drugom poluvremenu na utakmici je došlo do prekida od dvadesetak minuta, kako bi se pružila liječnička pomoć gostujućem treneru, inače Drnišaninu, Stipi Kedži, koji je doživio potres mozga nesretnim udarcem u betonski zid na klupi za trenere i pričuvne igrače. Prva pomoć Kedži je pružena u drniškom Domu zdravlja.
Drniški nogometaši nakon pet odigranih kola imaju tri osviojena boda, a u idućem kolu gostuju u Privlaci kod momčadi Sabunjara.

thumb_dosk-vodice-3thumb_dosk-vodice-2thumb_dosk-vodice-1

Momčad Rudara osvojila je prvi bod ove sezone. U Siveriću su ugostili momčad Polače i odigrali 1 : 1. Iako su domaćini vodili do pred kraj utakmice, gosti su izjednačili u 87. minuti zgoditkom iz kaznenog udarca.
U 6. kolu Rudar gostuje kod Hajduka iz Pridrage.

Zagora iz Unešića doživjela je težak poraz kod Uskoka na gostovanju u Klisu. Domaći su 7. kolu Treće hrvatske nogometne lige – skupina Jug, slavili uvjerljivim rezultatom 5 : 1. Jedini zgoditak za Zagoru postigao je Emer.
Kako je trećeligaš iz Unešića nedavno ostao bez trenera, do daljnjeg momčad će voditi kapetan Hrvoje Dujić. Novu prvenstvenu utakimicu igraju 7. listopada protiv Zmaja iz Blata sa Korčule. Zagora će kao domaćin igrati u Vranjicu jer je njihov teren u Unešiću suspendiran zbog incidenta nakon Kup utakmice protiv HAŠK-a.
Unešićani tri utakmice moraju igrati izvan Šibensko – kninske županije, pa su kao domaći teren izabrali igralište Omladinca iz Vranjica.