Bjegović 47 koševa, DOŠK uvjerljiv protiv Dražena Petrovića!

- 17. travnja 2015.

Košarkaši DOŠK-a stigli su do druge pobjede u doigravanju za prvaka B1-Lige. U sklopu 4. kola u Drnišu su pobijedili momčad Dražena Petrovića s uvjerljivih 115:88. Briljirao je Đuro Bjegović koji je ubacio 47 koševa. Trenutno su na omjeru 2 pobjede i 2 poraza.

Utakmica je krenula dosta uspavano s obje strane, domaći nisu ubacili nekoliko zicera no kad je krenuo Rosso i priključio se Bjegović utakmica je polako krenula na DOŠK-ovu stranu. Poluvrijeme je završilo s prednošću DOŠK-a 53:36. U drugom poluvremenu prednost DOŠK-a samo je rasla, a Bjegović je nastavio trpati koš gostiju uz pomoć Rosse i ostalih suigrača. Svi igrači koji su bili treneru Šikiću na raspolaganju dobili su šansu da zaigraju i iskoriste minutažu. Bjegović bi možda otišao i preko 50 koševa da ga trener nije sjeo na klupu nekoliko minuta prije kraja.
U idućem kolu DOŠK će u goste kod momčadi otoka Ugljana, koja ih je pobjedila u sva tri odigrana susreta ove sezone.