1. ŽNL: Janjevo bolje od DOŠK-a

- 22. ožujka 2021.

Nogometaši Janjeva u nedjelju su u Kistanjama u zaostaloj utakmici 10. kola 1.ŽNL pobijedili DOŠK-a rezultatom 4:2.

Iz DOŠK-a poručuju kako neugodan i u velikoj mjeri neočekivan poraz, doživjeli su igrači Hrvoja Dujića i tako zaključili loš ulazak u proljetni dio natjecanja.

– “U utakmicu su momci (očito) ušli s manjkom angažmana i strasti, što je domaćin kaznio i zasluženo slavio. Nakon uvodnog vodstva preko Pastuovića, uz veliku dozu neodlučnosti i kardinalnih pogrešaka, spretni Kistanjci preokreću rezultat te već na poluvrijeme odlaze s visokim vodstvom od 3:1.

Drnišani u nastavku izlaze odlučnije (pogotovo nakon ulaska Pandže), tražeći povratak u utakmicu.. ali momčad Janjeva nakon još jednog pada koncentracije užeg dijela DOŠK-ove obrane, odlazi na nedostižnih 4:1.

Tračak nade vraća kapetan Ljaljić (nakon kornera Luke Topića), da bi nedugo nakon toga Ivan Pastuović propustio vratiti utakmicu u potpunu neizvjesnost promašivši kazneni udarac.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, domaćin se obranio od napada DOŠK-ovih nogometaša  i proslavio svoj prvi trobod!

Iduća na rasporedu je utakmica u Kninu protiv Dinare za koju će definitivno trebati više od (današnjih) 14 igrača, osjetno drugačijeg garda i pristupa primjerenog dresu stogodišnjaka sa Podvornice!!” – poručili su Doškovci putem svoje Facebook stranice.

JANJEVO – DOŠK 4:2 (3:1)

Strijelci: 0:1 Pastuović (4′), 1:1 Antić (6′), 2:1 Antić (17′), 3:1 Ćibarić (44′), 4:1 Šimičević (58′), 4:2 (Ljaljić (65′)

Kistanje, igralište Kraj pruge. Sudac: Luka Šego (Šibenik)

Janjevo: I. Glasnović, Gaši, Ajtić, Tomkić, Antić, Spać, Lukić (od 55′ F. Glasnović), Šimičević, Ćibarić (od 85′ Palić), Gečević (od 85′ Golomejić), Paško (od 80′ Jozić).

DOŠK: Meštrović, Jureta, Tomić (od 71′ Miletić), Šarić (od 46′ Pandža), Stanić, Kranjac, Elez, Ljaljić, Balić, Pastuović, Topić.